Kansere Care

Kanser, hücre yapımızda DNA'nın hasarı sonucu hücrelerin kontrolsüz aşırı bir biçimde irileşmesi ve miktarının artmasıdır. 1 günde vücudumuzda yaklaşık olarak 10.000 mutasyon oluşmasına rağmen immün sistemimiz her milisaniye hücrelerimizi tarar ve kanserli hücreleri doğduğuna pişman eder. İyi durumda beden hücreleri kendini bölme yeteneğine sahiptirler. Hasara uğrayan hücrelerin yenilenmesi ve hastalanan dokuların tedavi görmesi amacıyla bu potansiyellerini kullanırlar. Fakat bu yetenekleri de fazla değildir. Sonsuz bölünemezler. Her hücrenin yaşamı boyunca belli bir bölünebilme sayısı bulunur. İyi durumda olan bir hücre ne zaman bölünebileceğini farketme gücüne yeteneğine sahiptir
Buna karşın kanser hücreleri, bu yeteneği unutur, kontrolsüz bölünmeye başlar ve fazlaşırlar.çoğalırlar. Kanser hücreleri birlikte tümörleri oluştururlar. Tümörler sağlıklı dokuları tahrip ederler. Eğer kanser hücreleri oluşturdukları urdan ayrılırlarsa, kan ya da lenf sistemi aracılığı ile organların başka bölgelerine karışabilirler. Gittikleri yerlerde tümör oluşturur ve hızla çoğalmaya devam ederler. Kanserin bu biçimde bedenin farklı bölümlerine dağılması olayına metastaz denir.

Kan Kanserine Çözüm Bulundu
Gelecekten Mucize İksirler Kitabı yazarı kanser de dahil bir sürü rahatsızlığa çare kanser hastalığı nedir olan iksirler sunuyor.
Kansere Çözüm Bulundu,Kanser İyileşir mi?

Kanser NedirLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *